Srdečná vďaka Vám za pripomenutie! Obrovská vďaka a úcta patrí aj týmto obetiam fašizmu, prosím, nezabúdajme!!!
Srdečná vďaka Vám za pripomenutie! Obrovská vďaka a úcta patrí aj týmto obetiam fašizmu, prosím, nezabúdajme!!!
Mne to pripadá ako plač nad rozliatym mliekom. Terajší systém je lepší len pre úzky okruh ľudí. Užitočnejšie by bolo písať, čo nám dnes treba napraviť. Skončiť vojny, organizované majdany, rabovanie cudzieho bohatstva, rozbíjanie štátov, zabíjanie ľudí ... Treba apelovať na súčasných politikov, aby rozhodovali spravodlivo, múdro a čestne. Aby európski politici chránili záujmy svojich občanov! Vám sa zdá, že to robia? Mne nie! Je nutné myslieť na budúcnosť, poučiť sa z minulosti, ale robiť správne rozhodnutia v prítomnosti, aby o tejto dobe za nejakých 20 - 30 rokov zase iní nemuseli písať, že to bol zvlčený, beštiálny systém.
Veľmi správne ste to napísali, pán Grek, výborný blog! Ale bojím sa, že žiadna zmena k lepšiemu nenastane, hoci by som si ju veľmi priala.
Je to smutné, škoda každého násilne ukončeného života! Len prečo Vám viacerým nevadia Nemci, tí u nás zabili oveľa viac ľudí a Nemcom ste to odpustili, prečo nie aj Rusom? Ty si Nemec?
A práve preto, my voliči = my slovenský národ, nemôžeme túto chybu zopakovať a nesmieme voliť protislovenské živly a vlastizradcov nášho národa!
kým budeme v NATO sme tu všetci loseri.
Súhlasím s Vami!
Ale možno by bolo účinnejšie voliť v marci tie strany, ktoré majú v programe náš výstup z NATO. Lebo naši zapredaní predstavitelia nás zavlečú do vojny ani nebudú vedieť ako.
++++++++++
hanba celej takejto politike a politikom!
Ako nazvať podporovateľov a priaznivcov tejto ukrajinskej fašistickej, neľudskej vlády? Aj by som vedela, len by ma zablokovali.
Je to tak, preto by sme mali voliť neparlamentné strany, ktoré s našou súčasnou okupáciou nesúhlasia! V opačnom prípade sme sami proti sebe.
Odporúčame