Postačuje, srdečná vďaka!!!
+++++++++
Hlavne tie posledné 2 vety sú super výstižné! Toto nie je demokracia, ale chaos, diktatúra, ozaj "truhlíkovská politika".
A prečo politici nepočúvajú svojich voličov? Lebo poslúchajú cudzích ničomníkov a spolu s nimi nás okrádajú. Je aj našou chybou, že im to toľké roky tolerujeme!
Veľmi dobre napísané! ++++++++++
Ľutujem, že nie si na niektorej kandidátke, mala by som koho voliť!
A čo robilo vojenské americké lietadlo na civilnom letisku v Bratislave? Pán Glváč, čo Vy na to?
Ďakujeme!
Prajem Vám i všetkým ľuďom dobré zdravie, šťastie, pokoj a mier!
Nech v roku 2016 zvíťazí v celom svete spravodlivosť a pravda!
Ale ten, čo znevažuje SNP je podľa Vás kto? Ak aj nie on, ale viacerí jeho prívrženci áno.
Odporúčame