+++++++
+++++++
Ja vidím celkový veľký úpadok kultúry všeobecne. Prejavuje sa už dávnejšie aj vo vysielaní médií, neviem, či je to zámer alebo úbohosť? Preto som si ani nekúpila nový televízor, keď sa starý pokazil, radšej čítam.
To je už neskutočné a neuveriteľné! Je to viac hlúposť, či slepá lokajská poslušnosť?
áno! Aj ja mám o banderovcoch len zlé informácie od vtedy žijúcich ľudí, že boli mimoriadne krutí a brutálni.
Tiež mi hovorili, že niektorí naši ľudia si ich mýlili s Rusmi, preto nadávali na Rusov.
Vďaka aj Vám, pán Jancura, za tento článok!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++
Podľa môjho názoru:
1/ Západ potreboval naše trhy, aby mal odbyt a naše zdroje. Oddialila sa im kríza a zatiahli do nej aj nás.
2/ Naši nenažranci potrebovali viac zbohatnúť, ako to socializmus umožňoval.
Preto sa spojili, aby spoločne rozbili systém a dosiahli svoje ciele.
Len im neviem odpustiť, prečo zničili aj všetko dobré a cenné, čo sme tu mali. A bolo toho dosť. O.i. mali sme ostať neutrálny štát.
Tých vlastizradcov máme viac. Pre mňa nie je V. Biľak o nič horší, ako sú vlastizradcovia, ktorí nás zapredali vojnovým štváčom z NATO.
+++++++
Ja vidím nehumánny prístup vlád k občanom už od r. 1989 aj v zdravotníctve, ale aj v iných oblastiach.
Pravdivo napísané! +++++++++++++++
Mnoho ľudí nadáva na socializmus, ale ten išiel od horšieho k lepšiemu, avšak toľko škody, koľko pre národ urobili ponovembrové vlády, je odsúdenia hodné a neospravedlniteľné!
Odporúčame