Bulímia, drogy a sex. Koukalovej spoveď rozdelila Česko
Gabinu som MAL donedávna ( do r. 2016 ) rád. Trochu ma sklamal jej čiernobiely pohľad na vec , na jej necitlivé stanovisko ku kolektívnym trestom. Už celé roky je známe , že má problém s ostatnými členkami jej reprezentačného tímu, no napriek tomu som jej veľmi fandil, lebo predvádzala úžasné výkony.
Osobne, za veľmi sympatické dievčatá stále považujem nielen Veroniku V., ale aj Jessicu J., Evu P. a dokonca aj Lucku Ch. ( napriek jej až tragickej streľbe ). A budem im ďalej fandiť, SAMOZREJME AŽ PO NAŠICH, SLOVENSKÝCH BIATLONISTKÁCH.
P.S. Možno som len nepochopil myšlienkové pochody Gabriely K. Možno je to čistá duša. Možno si myslí, že tou svojou prehnanou medializáciou koná dobro. Možno...