Som proti tomu, aby boli ľudia unášaní spôsobom, ako o tom informujú niektoré média ( ak sa tak naozaj stalo ) .
Medzinárodná hanba to určite je , v prvom rade sa to týka Nemecka ( a vôbec nejde o prvú blamáž v posledných rokoch ).
Som zato, aby tí , ktorí si MYSLIA, že majú dôkazy okamžite vypovedali na polícii, a nie do mikrofónov bulvárnych médií.
P.S. Nie som priaznivcom ani Modrých, ani Červených a už vôbec nie Hnedých. Som priaznivcom slušných ľudí , nie tzv. Slušných ( tí to majú iba v názve ).


