Vandák o svojom bývalom zamestnávateľovi Matovičovi: Doteraz sa ho bojím
Šikovný je ten IM, vyzerá to tak , že nielen RF dokáže veľké prachy zarobiť vlastnou hlavou.
Opozícia je potrebná v každej krajine, lebo vládne špičky zvyčajne vždy majú maslo na hlave. Ale ak nejaký opozičný politik poukazuje na chyby vlády ( NAŠA VLÁDA ICH URČITE MÁ ) tak by sám mal byť dôveryhodný, lebo potom sú všetky jeho výpady viac menej zbytočné. Ak sa niekto v telefóne s iným politikom chváli tým, že jeho zamestnanci urobia vždy to čo ON povie, tak mu na dodržiavaní zákonov asi až tak veľmi nezáleží. Napríklad ´´na drevo´´ vyplácal už viackrát viacerých zákazníkov. Atď., atď.
P.S. teraz trochu mimo témy. Osobne si už skoro 24 rokov myslím, že v našom štáte je zákon o DPH ( avšak nielen tento zákon ) dlhodobo nezvládnutý, zle nastavený, nielen našou daňovou správou , ale predovšetkým Ministerstvom financií. A to bol od 1.1.1993 už MNOHOKRÁT novelizovaný ( a pri moci už boli PRAVÍ, ĽAVÍ aj tzv. STREDNÍ ).