Boris Johnson sa vzdal amerického občianstva
Nezastávam sa ho, len mám rád korektnosť. V čase keď bol bruselským korešpondentom, už nedopisoval pre The Times, ale pre The Daily Telegraph ( moje NAJMENEJ obľúbené noviny ). Fakt nemám tie noviny rád , ale jediné čo tam bolo ´´cool´´ boli Borisove euroskeptické komentáre. Ja sám som za EÚ, avšak keby si tieto články prečítali aj hlavní BYROKRATI z Bruselu, a dokonca sa nad nimi aj zamysleli, mohli sme mať stokrát lepšiu EÚ. A bez Brexitu , a tiež bez grecko - španielsko- talianskeho problému. A bez porušovania Shengenskej dohody. Bez nehorázne prebujnenej administratívy. Bez niektorých NEZMYSELNÝCH direktív. Atď. , atď., atď..........
Ako som už vyššie písal, Borisa osobne nemám rád. Je to politik. Možno je aj trochu lenivý. Možno je lenivý na všetko, avšak okrem písania a debaty o historických kontextoch. A z tých prvých novín musel odísť kvôli svojej svojráznosti. Tiež si však myslím , že tento človek vôbec nepatrí na ten post , ktorý zastáva .