Včera mi administrátor zmazal ( fakt netuším PREČO ) nasledujúci príspevok :
´´Ja osobne som za zrušenie amnestií, a dúfam, že ich zrušia . Avšak nie spôsobom ako to prezentuje menovec nášho kvalitného hokejového brankára.
Vážim si ľudí vzdelaných, aj tých čo vychodili menej škôl , avšak poctivou prácou sa uživia sami. No myslím si , že každý by mal robiť to, načo ma kvalifikáciu, schopnosti, zručnosti. Napr. taký právnik , hoci aj veľmi schopný, by určite nemal ísť pracovať napríklad do kotolne, lebo tomu nebude rozumieť, a mohol by pre teplárne narobiť viac škody ako úžitku. A to iste platí aj opačne.
P.S. Tie amnestie počas 90s neboli v poriadku ( ani Mečiarove , ani Kováčové )´´

