Takže ak štát vynaložil ( dal by sa použiť aj iný termín ) obrovské kvantum prostriedkov na niečo kde návratnosť nie je VÔBEC zaručená ( tým teda neplánované zjavne podporil tržby súkromných podnikov a dosiahol idealizujúci obraz o rastúcej ekonomike ), tak to je cesta k trvalej prosperite ?
Apropo, u nás šéfa štatistického úradu navrhuje vláda. A u nich žeby to bolo inak ? Možno. O krajine , kde je možné, aby sa jeden človek prihlásil ku sociálnym dávkam pod 15 rôznymi menami, si už prestávam robiť ilúzie.

