Vyhlásenie vládnucej strany je veľavravné. Síce si uvedomujú, že stratili dôveru voličov, ale napriek tomu chcú pokračovať .
P.S. Ani ja nechcem, aby znova vládol RF, ale minuloročné víťazstvo IM znamenalo ´´skok z kaluže do blata.´´ Už celé roky volím tak, aby sa vymenili všetci. Škoda, že väčšina voličov sa ku mne nepridá. Asi preto, lebo sú slepo zamilovaní do tých svojich. Samozrejme , že nemám istotu ako by sa správali úplne noví politici, avšak na 100% viem, že tí súčasní , sa už nezmenia ( k lepšiemu ).

