A.K. sa už do médií veľakrát sťažoval, ako sa proti nemu všetci spojili. Ak je to pravda, nech urobí právne kroky ! Ale, mohol by aspoň raz chlapsky odpovedať konkrétne , a vyjadriť sa priamo ku spomínaným kauzám. Možno by to občania pochopili, a už mohol mať dávno pokoj.
Nevadilo by, teda u nás na Slovensku by asi NEVADILO, že za podobné ( aj menšie ) podozrenia v iných demokratických krajinách politici okamžite odchádzajú z verejného života.

