Pán autor článku , ja som nepoznal p. Lučanského, a Smer som nikdy nevolil. Preto nestojím na žiadnej strane. Ale, je evidentné, na ktorej strane stojíte Vy, lebo váš článok je poriadne tendenčný. Dokonca tu podsúvate údajne uvažovanie Lučanského.
Určite sme mnohí , ktorí neznášajú fámy alebo polopravdy. Teraz Ste napríklad napísal : ´´manželka sa s ním nemohla stretnúť (logicky – pretože bol v kolúznej väzbe)´´ . Avšak minister R.M. pred pár dňami prehlásil , že vyšetrovateľ neobmedzoval styk Lučanského s rodinou. Vaše tvrdenia si vzájomne odporujú. Tak, kto to klame ? A čo povedal ( alebo ako vypovedal ) Lučanský po svojom zadržaní, to fakt nikto z nás bežných ľudí netuší. Pretože žiadne jeho priame slova neboli doteraz zverejnené videom alebo zvukovou nahrávkou. Veď nech to zverejnia ! Možno to zabráni rôznym špekuláciám.

