Pán ´´debescu´´ !
Súhlasím samozrejme s tým, že zakročili proti aktívam slovenského zločinca ( ak ich mal aj u nich )
Ale, na druhej strane by som si neidealizoval žiadny Establishment . Ruský ani náhodou , ale ani ten Americký . Vaše ´´ vždy zakročia proti gaunerom ´´, má mnohé trhliny . Jedného gaunera ( spolupracovníka mafie a sympatizanta s nacizmom ) v minulosti napríklad vymenovali za veľvyslanca v Londýne . A podobných príkladov by sa našlo viac.
P.S. A prax , že v Haagu možno súdiť každého s výnimkou príslušníkov jednej krajiny, sa Vám ako pozdáva ? Alebo to , že nedávno zatkli svetoznámu herečku v jej vlastnej krajine ´´za občiansku neposlušnosť ´´ ? A ich terajší prezident sa Vám tiež páči ?

