Zistil som aké veľké medzery mám, pokiaľ ide o našu politickú scénu. Ospravedlňujem sa , ale p. Marčeka som doteraz akosi nezaregistroval. Dúfam, že robí aj niečo iné, ako sú aktivity na sociálnych sieťach.
Čo sa týka toho najstaršieho remesla, čakal som , že práve LIBERÁLI to zoberú viac s nadhľadom. Práca ako každá iná, či nie. ´´Ten umí to a ten zas tohle, a všichni dohromady udělají moc´´.
P.S. Samozrejme, že p. Lucia má právo podať trestné oznámenie. Len prečo sa okolo všetkého robí taký humbuk, veď to by predsa mala riešiť iba polícia.


