Je všeobecne známe, že marketingový potenciál napríklad takej Sharapovej je vyšší ako u iných športovkýň. To isté bude asi problém aj v tomto prípade. Ja sa však obávam, aby nevzniklo nové slovenské príslovie : Kde sa dvaja bijú, prehrá aj tretí ( napr. divák či fanúšik ).
P.S. My, laici, však do toho až tak detailne nevidíme. Ale pokiaľ ide o výkonnosť, tak zvlášť u sestier Fialkových bude zase najviac rozhodovať streľba ( dúfam, že budeme mať príležitosť sa o tom presvedčiť ).
Držím palce im , a tiež aj všetkým ostatným slovenským športovcom !


