To čo vykonala táto osoba-"poslankyňa" je pre cudzineckú políciu,pretože ona toho Pakistanca žijúceho zatiaľ v Nemecku osobne nepozná,ale vraj si dobre rozumejú a zosobášili sa na diaľku........To sedia v parlamente osoby ,ktoré sa zaoberajú takto sobášmi za účelom získania občianstva? Táto pani poslankyňa keby mala štipku hanby tak by aspoň povedala pravdu a nie že si rozumie s človekom ktorého nevidela a osobne nepozná.Je to taká pravda ako aj jej šéfa Matoviča a darmo vrana k vrane sadá.Táto osoba by okamžite mala podať demisiu a pokovať sa z parlamentu.


