Pravdepodobne už začína obdobie ako sa správali koloniálne mocnosti voči kolóniam a dnes sa správa Brusel voči východným štátom EU rovnako.Už Sulík povedal,že Slovensko keby neplatilo do Bruselu a nečerpalo eurofondy ba bolo na tom reálne lepšie,pretože by tie prostriedky mohlo investovať tam kde to najviac potrebuje a nie tam,kde to schváli Brusel po nekonečných obštrukciách a prieťahoch.potom sa ešte doma rýpeme pre nečerpanie.

