Táto vláda bude sústavne atakovaná rôznymi atakmi až do jej pádu.Opozícia zvolila neľútostný boj,ktorý prechádza až do zákernosti.Beblavý sa predbieha ako pomsta Prochádzkovi a žiaľ Prochádzka nie je dostatočná osobnosť,aby sa rázne postavil na obranu svojho rozhodnutia.Po Beblavom nabehne trnavský psychopat s Lipšicom a potom Sulík s Galkom a tak to bude pokračovať dovtedy,kým sa vláda rázne nepostaví na odpor.Keď to nebude Plavčan,tak to vždy bude niekto iný.Tejto opozícii neide o konštruktívnu kritiku v záujme štátu a občanov,ale sústavne kaliť vodu a brzdiť všetko čo vláda má v programe.Stačí sa zamyslieť nad požiadavkami opozície:Zvýšiť platy učiteľom,sestrám,.pracovníkom na súdoch,znížiť dane podnikateľom,znížiť spotrebnú daň na pohonné hmoty,riešenie Rómského problému.No a mať vyrovnaný rozpočet......Nájde sa kúzelník ktorý toto všetko zrealizuje?Ja už sa ani nemôžem opýtať či niektov opozícii má zdravý rozum.

