Útoky v Bruseli zrejme súvisia s novembrovým terorom v Paríži
Hlavný dôvodom situácie v EU je správanie sa jej predstaviteľov napr Merkelovej a celej politiky otvorených dverí na ktorú dopláca jej obyvateľstvo,ktoré miesto toho aby si užilo výsledkov svojej práce sa musí starať o niečo čo ho ohrozuje.Politik žiadneho seriozneho štátu sa nesmie správať v rozpore so záujmami vlastného obyvateľstva.Občania EU by konečne mali povedať svojím politikom ,ktorí ako aj dnes vykrikujú,že pôjdu cestou otvorených dverí už bolo vašej politiky dosť a porúčajte sa tam kde to lepšie zvládnete.Potom sa niekto pozastavuje,že sa politika v EU radikalizuje?Kde sútí vzdelanci,čo sústavne klamú verejnosť a hľadajú všetky možné dôvody,ktoré sú len ich fikciou,ale napomenujú situáciu pravými menami.Za všetkým zlom na tomto svete je globálna politika USA ktorej sa podriaďiujú všetky štáty v ich vazalstve.Kto sa bráni okamžite nastupujú rôzne demonštrácie.Maďarsko,Poľsko,Slovensko.