Karadžiča rozsudok ICTY zaskočil, tvrdí jeho advokát
Celý tento proces je fraškou spravodlivosti,pretože až je vinný Karadič,tak je dva krát vinný Izedbegovič a moslimské komandá ktoré na čele s Oričom a jemu podobnými veliteľmi islamskej bosnianskej armády terorizovali Srbskú časť obyvateľstva v Bosne.Keď sa odtrhlo od Juhoslávie Slovinsko bez boja a potom sa separovalo Chorvatsko,tak Izedbegovič predložil podobnú požiadavku odtrhnutie Bosny a Hercegoviny od Juhoslávie a vytvorenie moslimskej republiky.Nato srbské obyvateľstvo Bosny reagovalo pudom sebazáchovy a vytvorilo armádu na obranu svojích záujmov,ktoré neboli totožné s moslimským štátom.To že sa Srbsko- Bosnianská armáda dopustila niečoho čo s obranou nemá nič spoločné,len rovnako reagovala na perzekúcie moslimov na Srbskom obyvateľstve. Paradox je,že ani jeden moslim a ani jeden Albánec nebol v Hágu odsúdený čo svedčí len o účele na čo je súd v Hágu.Karadič je obeťou za obranu Srbského obyvateľstva v Bosne a to nikto nezmení.Vojna si nevyberá.....