Cirkvi strčili hlavu do piesku
Nie som veriaci,ale musím sa cirkvi zastať pretože ke´d sa nám to hodí ťaháme cirkev do politiky a ke´d sa náhodou angažuje,tak jú kritizujeme ,že nemá na to právo.Na druhej strane naozaj neviem prečo ten pohon na Kotlebu ,pretože podobné strany sú v Maďarsku, Rakúsku,Nemecku,Francúzku a to sú vraj vzorové demokracie.To,že sa útočí na Kotlrbu si útočiaci neuvedomujú,že mu pomáhajú ziskavať čoraz viec prívržencov.Kotleba nie je rasista,ale obhajca tých ktorých štát nechráni proti nájazdom neprispôsobivých.Až v Nemecku proti migrantom polícia nevedela zakročiť na obhajobu napádaných žien,ale už vedela použiť vodné delá a slzotvorný plyn voči vlastným občanom,ktorý vystúpili na ochranu vlastného obyvateľstva.Toto sa má podporovať?Akúto morálku nám tu niekto chce nanútiť?Toto majú byť nové smery demokracie?Až áno,tak sa nedivte,že Kotleba bude rásť,pretože sa snaží robiť politiku ,ktorej občan rozumie a nie je občanovi vnucovaná organizáciami ktoré sú ovládané cudzími záujmami.