Sarkozy tykal Putinovi a dvoril sa Rusku
Áno,od bombardovania v Líbyii ho volám krpatým Francúzom.Tento krpatý Francúz akosi otočil kormidlo.neviem či je to jeho poznanie,že s USA politikou nie je sranda a ženie sa do katastrofy,alebo predvolebný ťah podľa nálady vo Francúzku.jedna vec je čo média natĺkajú do hláv svojích poslucháčov a druhá je skutočný názor občanov.Aj na Slovensku média by najradšej videli Fica pod gilotínou,ale občania sa už presvedčili kde Slovensko viedla pravicová vláda.Prečo sa ani jeden redaktor médii na slovensku neopýta pravicových politikov,ktorí kričia ako Fico kradne,že ke´d boli oni vo vláde nič neinvestovali,nestavali diaľnice,občanom nič nedali,dokonca bola zastavená valorizácia dôchodkov,privatizovali strategické podniky,vyrobili najväčší štátny dlh zo všetkých vlád zo 170miliard od Mečiara na na 750 miliard za dve Dzurindove vlády a div sa svet oni nekradli!Kto tomu má veriť?Prečo túto otázku nikto nepoloží pravicovým politikom? Tak sa správajú média všade vo svete vo vlastníctve USA!