Tatran Američania všetkých ktorí nesúhlasia s ich politikou označujú ako teroristov,ale keď Asad označí svojích ozbrojených odporcov za teroristov,tak USA a ich lokaji sú vo vytŕžení .Až má vo svete zavládnuť mier a poriadok,tak musia platiť pre každého rovnaké pravidlá a čo je hlavné aj pre Ukrajinu,pretože aj tam sa zmocnili vlády teroristi podľa definície USA.Skús sa zamyslieť,keď budeš rešpektovať rovnaké pravidlá pre každého....


