USA sú ešte horšou ríšou zla ako nacistické Nemecko,pretože kde vkročili všade zomierali civilne osoby,znásilňovalo sa a vznikla rozvrátená spoločnosť.Prečo sa konečne nepovie pravda,že za týmto sťahovaním národov sú USA s Izraelom?Prečo Izrael má dobré vzťahy s IS? Pravdepodobne po páde Asada sa Sýria rozdelí a bude profitovať aj Izrael.Na všetko však doplatí Európa a štáty ktoré s touto politikou nemajú nič spoločné. Na to čo chce EU dnes donútiť vychodoeurópske štáty nemá v histórii obdobu.Slovensko má 10% občanov Rómskej národnosti.12% nezamestnanosť spústu bezdomovcov pod mostami a ešte sa má starať o ľudí ktorých vyhnali z domovov USA a Záp.EU?Británia sa podieľala na porážke Sadama a preto musí niesť najväčšiu zodpovednosť.Kde je tu spravodlivosť?


