Močenie v sede je podľa vedcov zo zdravotného hľadiska pre mužov lepšie
Výborne. Tak...skúsim po sedlácky. Pri defekácii aj močení je veľmi dobre, keď sa človek dolu úplne uvoľni. Čiže, ide jedno...potom druhé...a zasa prvé. Ak je možnosť, radšej si sadnúť aj pri potrebe močiť...lebo sa možno dostaví aj tá druhá potreba. To je mrzuté.
Úplne optimálne je urobiť oboje úplne. Poradie je mierne individuálne. Hygiena je treťoradá. Keď som doma...sadnúť si je lepšie. Pravdu povediac...dá sa spoľahlivo rozpoznať močenie, vetry a stolica?
Viem, že mnoho diskutérov ovláda vetry cez uši a pod.