Otázne je, čo je pre koho dobré. Napr. pichnúť a stiahnuť pavučinu v rozkroku...by mnohé dámy uvítali. Nechcel som týmto povedať, že si dáma.
Otázne je, čo je pre koho dobré. Napr. pichnúť a stiahnuť pavučinu v rozkroku...by mnohé dámy uvítali. Nechcel som týmto povedať, že si dáma.
Nie, nicky prepínam o polnoci. Tak som spravil aj teraz. Obvykle obdeň. Stane sa, že sa pomýlim.
No toto ozaj nie je zásadná vec. Chcel som povedať, že športovec na určitej úrovni nemusí mať nutne zahraničného trénera.
To je ale slovenské: nehas, čo ťa nepáli. Alebo: ži a nechaj žiť...považovať za super postoj, statočnosť. Pasívne, slabé.
Chýba podstatné, aktívne: pomôž prežiť. To sa väčšine Slovákov akosi nehodí do imperatíva.
Mňa osobne "ohuruje" túžba ctiť si dohodu. Vraj sa dohodli, je to zle - ale viac než písmo sv. Bežne ale dohody neznamenajú ani prd. Teraz: dohodli sme sa, chytíme sa za ruky a spolu skončíme...
Ale baraní.
Nie je to v rukách Čaputovej. Ale na výber teda nemáte. Zlí a horší, sami gauneri.
Máš podstatne viac? Dôležitá je kvalita.
Problém je zosobnenie, resp. opak (zovšeobecňovanie). Slovák toto miluje. A to je veľmi, veľmi zle.
Ty si tam bol tuším aj predtým. Ale dobre, teplučko.
Vážne je to celé?
Patrilo to všetkým.
Choď vytrieť kocúra.
Netrep maňoviny.
Tak choď, nech sa páči.
Drahá, ty by si stále zakazovala alebo nariaďovala. Sú také štuple do uší...aj prekrytie očí. Skús, v kine je možno fajn ak nevidíš a nepočuješ.
Ja doma bežne revem: nechcem vás vidieť ani počuť!
Takže, bolo to viac než polovica sveta. Hnutie zahučalo na vierovyznaní. No stále môžu umelci, ktorí majú problém s režimom...kam ísť. Nemusia byť ľaví alebo praví, proti alebo za čosi...je aj neutrál. Nie je nutné velebiť ani okydávať.
Odporúčame