Bože, neviem hľadať:
https://en.wikipedia.org/wiki/Only_Unity_Sav…
Uznávam iba Juhosláviu. Akési nástupnícke ***čky nie. Jednotlivca vnímam individuálne. Nezaujíma ma jeho národnosť ani vierovyznanie.
A ak mi pošleš likvidátorov, uprednostním guľku do hlavy. Dobre, aj nôž azda znesiem-raz. Len nie tých nemtákov, ktorí natierajú kľučky novičokom. Novičok mi môžu dať ako zákusok. Taká malá prosbička ak nie som príliš náročný.

