Toto je o ženskom tenise. Svojich miláčikov s pipíkom hľadaj inde.
Toto je o ženskom tenise. Svojich miláčikov s pipíkom hľadaj inde.
Mali ešte jednu možnosť: skloniť sa, kľaknúť...a pobozkať ruku silnejšiemu. Tak, ako to bežne robí Slovák.
V Juhoslávii hneď po nemeckom útoku začal fungovať odboj. Žiadni Rusi, oslobodili sa sami.
Mám odbojované viac než dosť. Zlý adresát.
Kašlem ja na Slovákov. Štát nerovná sa vlasť. Vlasť sa nosí v srdci, v duši.
Buď to tam máš alebo nemáš. Nie je to materiálne, netreba definovať.
Asi si sa ustrelil, voči Rusku nie som predpojatý. Vybral si si veľmi nesprávneho adresára.
Klaniam sa pred ruskou históriou, umením, literatúrou. Uznávam ruský šport (a som proti plošnej diskriminácii). Ani o konflikte nepíšem. Dokonca sa vyhýbam slovám na R.
Oni to berú tak, že niečo formálne nie je...ale už obsahom je. Chýba iba razítko.
Asi otočili: najlepší útok je obrana. Títo pokadenci, z ktorých až 13% by bolo ochotných brániť svoju vlasť...si útok asi ani nevedia predstaviť.
Tak-tak. Tuná používané "de facto" je moňašovina. De facto nie je "akoby".
Očividne. Podľa tesnej väčšiny obyvateľov SR ruská agresia je spravodlivá.
Nemaj obavy, K to veľmi dobre chápe. Nechápe to ale veľa tvojich spoluobčanov.
Hrdinské správanie sa určite dôverne poznáš: za pec alebo pod posteľ.
Kissinger je nesporne starý...a rozhodne aj odborník. Či je dnes rozumné pýtať sa 100 ročného pána na vízie...je iná otázka. Asi nie.
Nemyslím si, že musí vyhrávať ten, kto má zdroje. O "maximálnych službách" by som ani nehovoril, sám si povedal, že dôvera je fuč. Ak si svet zvykne na absenciu ruských zdrojov...majiteľ zdrojov končí.
Na začiatku nie sú dobré termíny. Aj občan, aj štát...je umelina. Primárne je: človek bojuje za seba, bráni svoje. Mimochodom, iba 13% občanov SR je ochotných bojovať za svoju vlasť...možno si neuvedomujú odtiene domov/vlasť/krajina/štát.
Malo by byť úplne samozrejmé bojovať a byť ochotný zomrieť za vlasť. Občan ale nemusí byť stotožnený so štátom. Výborne, v konkrétnej vojne je dobrá príležitosť zmeniť aj štát/zriadenie...všetko. Nebojuje sa predsa za politiku, kľudne aj proti. Vlastne je to bežné (vojna + revolúcia).
Nevera??? A to je akože čo?
Z toho, čo Rusi "nacvičujú" nemôže mať radosť vôbec nikto. Ani S.K., ani Čína.
Odporúčame