Prokuratúra: Nariadenie, podľa ktorého sa v Sliači konalo referendum, je nezákonné
Prepol som nick, ešte doplním: nicky ako také ma vôbec nezaujímajú. Ak niekto píše kykyňákoviny alebo skúša zosmiešňovať, urážať...ukryjem ho. No to ale nestačí, lebo občas ich tak či tak uzriem (nevidím celé vlákna, v ktorých sú).
Včera či predvčerom som si poplietol svoje nicky. Neukrývam ich, netajím: deep_green_eyes, irbis, oči_orla, raale, zátoka_ veľrýb. Občas to pre poriadok aj uvádzam. Rotujem ich obvykle každé dva dni, neviem ani prečo (asi ich venčím). Sú v veľmi ľahko identifikovateľné, štamgasti ich poznajú úplne spoľahlivo.
Teraz som sa pomýlim a idem súčasne ako oči_orla a deep_green_eyes. Časový posun nejde vyriešiť. Tak zajtra nastúpi raale. Rale bol môj prvý nick, asi 15 rokov dozadu.