Čo vlastne Rusi teraz robia a čo išlo Američanom v Srbsku...neviem. Veci sa často majú inak než vyzerajú a toto nie je moja parketa.
Myslím si ale, že je celkom pravdepodobné, že si Rusi privlastnili právo robiť to, čo urobilo NATO v roku 1999. Aj keď toto je rádovo väčšia operácia a začína mať črty globálneho konfliktu. Na územie Srbska počas bombardovania nevkročila čižma agresora, nevošiel tank/pozemná technika.

