Nehovorím o akomsi E, ale o T všeobecne. Majú históriu, ktorá mi vyznieva ako dostatočná na moje vyjadrenie.
Akéhosi E mám hlboko medzi polkami. Vlastne každého jednotlivca, ktorého osobne nepoznám.
Voľby neriešim, to je mimo mojej povahy. Nesplývam s masou, davom.


