Nemusia. Ani iní nemusia. Problém je, že Novak (pravdepodobne) chce historický zápis v počte GS titulov.
Mal to dať vlani, pravým GS...zakopol na poslednom úseku. Chýbal jeden krok.
Ono aj tak, za súčasných okolností...by mal Nadal viac titulov. Toto sú ale veci úplne mimo mňa, mňa zaujíma iba kvalita hry. Jasné, chcem vidieť iných hráčov.

