Erdogan sa zaťal: Fínsko a Švédsko nemôžu do NATO, podporujú terorizmus
Musel som skorigovať vnímanie Turecka, aj ich diktátora. Tureckého bojovníka si nemôžem nevážiť, rešpektujem ho ako elitu. Je to dané aj stáročnou históriou.
Fínsko a Švédsko sú mi veľmi blízke, Turecko nie. Rešpekt je ale rešpekt.
Vybavuje sa mi turecký policajt, dvadsiatnik. Pekne sa obliekol, plánovane zastrelil diplomata. Následne ho zlikvidovala ochranka.
Kedysi som opakovane písal, že Turci by mali zlikvidovať E. Ale...môj názor predsa nie je dôležitý. Keby ho silne chceli eliminovať, aktér by sa našiel. Zrejme ho väčšinovo chcú mať - je to ich vec.
A akýsi pokadený Slovák, ktorý vie akurát hodiť zbraň do obilia...nedokáže si urobiť poriadok doma...nemá odvahu brániť sa...nech sa dobre ukryje.