Ale ako môžeš vidieť, živšia/intenzívnejšia debata v rubrike "koktail" dávno nebola.
Ale ako môžeš vidieť, živšia/intenzívnejšia debata v rubrike "koktail" dávno nebola.
Ukončím spoju účasť pri tejto téme. Už sú tu bačkoristi a kelňáci, to ja čítať nemienim.
Netuším, čo bolo s týmto pánom ani ma to príliš nezaujíma. Sviečka nemusí dohorieť aby zhasla. Môže ju zhasnúť poryv vetra, hocičo...nie je to vyhorenie/dohorenie, no je to bežné, normálne, prirodzené.
Bezprostredná príčina smrti je vždy zástava srdca. K nej prichádza z X dôvodov a neuvádza sa ako príčina smrti ak napr. človeka zrazí auto alebo zomrie na rakovinu. Fakt je, že ani mozgová smrť sa nepovažuje za definitívny koniec.
Jeden mne blízky človek odišiel po veľmi kostrbatom živote do dôchodku a povedal, že do pol roka zomrie. Bol zdravý, no opotrebovaný. Bačkorista z rodiny sa ho pýtal: a na čo to zomrieš? Povedal: na smrť.
Onedlho začal torpídne odchádzať, hlúpnuť, zle chodil, potom prestal rozprávať, nejedol, zaľahol, upadol do kómy...a skutočne do pol roka zhasol.
Prečo? Nižšie som to vysvetlil, malo by to byť zrozumiteľné. Predstava, že "prirodzene" je až keď svieca úplne dohorí a zhasne...je príliš romantická.
To by malo byť kedy, vo veku 170 rokov?
Hrdinsky sa obetuje a nechá sa skonzumovať.
To mi je jasné, ja nemám žiadne číslo výšky oného. Som pod úrovňou mora, v mínuse.
Chlapci, tipujem, že jeden z vás je Tyson Fury a druhý ten šampión v MMA, Nganou či ako sa volá. Tí môžu právom predpokladať, že niekto náhodný nebude tak dobrý ako sú oni.
Ako zomrel Petr Muk? Po dosť dlhom čase uviedli, že sa v noci udusil zvratkami (zrejme nie triezvy). Nie je to bežné, no celkom dobre možné. Nemám dôvod neveriť tomu.
Dušan Hergott doma vykrvácal z ezofageálnych varixov. Celkom bežná smrť pri cirhóze.
Sakra, mal som ešte jeden príklad v hlave...vypadlo mi. Aha...Dan Nekonečný. Toho našli mŕtveho vo vani. Bol epileptik, slopal do toho. Teraz si nespomeniem, či dostal infarkt alebo záchvat vo vani. Obe verzie vnímam ako prijateľné, stáva sa. Ešteže sa vtedy ne"o"...už by ozembuchovia mali výživnú porciu.
To by ako pomohlo? Medvede by demonštratívne emigrovali?
Nie si ty Jano B osobne? Tuším áno. Keby náhodou nie, požiadaj tunajších diskutérov aby ti dali odporúčanie na poradcu pre medvede.
Tak si na chalupu nechodil a teraz zrejme sedíš v base v Prešove.
Treba so sebou vodiť poriadneho kocúra. Takého kontajneráka do 100 kg dobrý kocúr vybaví.
Poriadny samec nie je prieberčivý, na druhu a rode nezáleží.
Slová na c, k, p, o...mi spôsobujú brušné problémy. Teda tie, ktoré sa omieľajú viac ako dva roky úplne všade. Ak sa týkajú genitálií...môže byť. Vulgarizmy mi neprekážajú ani najmenej.
Vážne? Nebudem polemizovať. Ale ak sa ti viac páči, sú nezavinené neprirodzeným zásahom, či už inou osobou alebo sebou samým.
Ten "zásah" (zavinenie) môže byť neúmyselné alebo úmyselné. Úmyselné inou osobou je vražda, sebou samým suicídium. Neúmyselné...usmrtenie z nedbanlivosti, neopatrnosti, nehoda, smola...ale toto je už mimo, to je zrejme polícia, právo.
Vylúčil ju anonym...z kruhov blízkych kapele. To nie je príliš dôveryhodné.
Dôveryhodná je iba oficiálna lekárska správa. Tú žiadne médiá nedostanú.
A to už prečo? Náhlu cievnu príhodu mávajú aj mladší (či už srdcovú alebo mozgovú). Aj sfibrilovať (stratiť sínusový rytmus) je možné v každom veku. Stávajú sa aj náhle úmrtia u športovcov, čo tunajší bačkoristi hneď sebavedome označia za dôsledok dopingu či najnovšie toho, čo sa mi hnusí aj napísať.
Lebo...veď tunajší štamgast je predsa múdrejší ako nejakí skaderuka-noha kardiológovia či patológovia.
U umelcov, známych osobností, ak sa neuvedie príčina smrti je opodstatnené uvažovať o predávkovaní alebo samovražde. V tých kruhoch to nie je nič neobvyklé.
Zo začínajúcich hviezd typu Coco Gauff či vlaňajších finalistiek US Open asi predsa len niečo bude, aj keď sa dosť zasekli. Exoticky vyzerajúca dievčina z Kanady prešla v dobrom zápase cez Belindu (inak som ju od finále US Open ani nevidel). Rumusko-čínska Britka Raducanu je vyradená. Tej sa príliš nedarí.
Iga S. suverénne dominuje ženskému tenisu. Zrovna v tejto chvíli hrá.
Subnorma, slabý odvar z ponožiek. Pridaj niečo tuhšie, silnejšie, napr. babkine bombarďáky či dedove gate (najlepšie oboje).
Tebe sa dá pomôcť. Volá sa to trnsplantáció of mozek. Robím to iba ja, jediný na svete. Sajrajtuš sa musí z gebule vypustiť, následne ho nahradíme zmesou zeleniny a hydiny. Tú dám pripraviť na želanie.
Stojí to púhych 200.000. Uvidíš, že je to dobrá investícia, budeš spokojný. Takto ako teraz...existovať je azda aj potupné, budeš ako po generálke.
Odporúčame