Myslím, že porovnateľne s okolitými krajinami. Boli aj lepšie, no aj horšie.
Myslím, že porovnateľne s okolitými krajinami. Boli aj lepšie, no aj horšie.
Mne to nehovor, ja nie som ani právnik...ani občan SR. Ako laik si laicky myslím, že novinár nemá povinnosť utajovať. Ak sa k nemu dostane niečo "utajované"...nie je azda viazaný akousi kreténskou "mlčanlivosťou", ktorá je na Slovensku posledné roky v móde. Čo roky, desaťročia.
Azda nemá byť stíhaný novinár ak sa niečo dozvie a zverejní to?
Maksime, puško stara - nisi ti otprilike pre mesec dana pisao da si Rus? Čini mi se da jesi. Nisam ni slutio da Rusi govore perfektno srski.
Ja sam "gemišt", imam i 25% srpske krvi...i slovačke...i još 2X 25%. Valjda nisam kriv zbog toga. Sva sreća da nisam i Šiptar.
Ale oni predsa radi píšu. Aj "onakvejšie" haluze.
Vás možno áno, no novinári si to azda všímať môžu. Ty nemusíš čítať.
Šľahám ti gule alebo čo sa ti nepáči? Prokuratúra to posúdila takto. Ty si naj-prokurátor?
To je veľa či málo? Ja som išiel až po chorobe...a dal som si urobiť protilátky.
Keďže ma koviďák postihol v SR, dal som jasné inštrukcie: ak bude zle, zostávam doma. Radšej zgegnem doma ako v slovenskom špitáli. Skúsenosť z umierania v slovenskej nemocnici si rád odpustím, o umelej ventilácii nehovoriac.
To nie je liečba, ale konzultácia. Iste, druhá možnosť bola: ak je zle, volajte RZP. Tí možno prišli, možno to vybavila spojovateľka. A ak prišli, rozhodli sa, či zostávaš doma...alebo ideš do špitálu, kde máš asi 30% pravdepodobnosť, že otrčíš kopytá.
A prečo ťa zaujímajú veterinárne lieky?
Nerozumiem, mám azda právo byť tupý. Vysvetlíš to perlivé hodnotenie?
Liečba nie je iba farmakoterapia, pán "kolega".
Také boli inštrukcie zhora: volať všeobecnému lekárovi (nie chodiť tam).
Guru...a nielen legislatívny.
Konkrétne ktorých nacionalistov? Otec Čiernohorec, matka Chorvátka? Aký nacionalizmus razia?
Vážne?
https://srbin.info/sport/crnogorci-tvrde-nov…
Je "miešanec" a profiluje sa ako Juhoslovan. Veľmi priateľsky sa správa k hráčom zo všetkých útvarčekov po SFRJ.
Poukazovať na bludy je občianska povinnosť. Bludy nie sú "názor", šíriť bludy je niečo ako: zasaď si fialku do zadku, vyliečiš si rakovinu konečníka.
Ale beriem to osobne - a som nad vecou :-). Tiež prajem pekný večer.
Dúfam, že všetci traja králi povedali svoje posledné múdre slová - a dodýchali.
Najvyšší čas odpratať sa a nezavadzať.
Odporúčame