Daj to aj tretíkrát.
Ty si expert na metly? Tak do toho!
Vraj je dobrá aj nákova + kladivo...a mlátiť vírusy.
Anestéziológovia "neasistujú" pri operáciách. Nevieš o tom ani H. Navyše, ako majú fungovať nemocnice/celé zdravotníctvo rozhodla vláda.
Je to trochu inak. Anestéziológovia boli na doraz vyťažení koviďákmi. A operovať sa bez anestéziológov akosi nedá.
Si v poriadku? Čo to trepeš? Nepíšem o žiadnych názoroch.
Očkuje sa pre niečo, čosi sa má získať (konkrétne teraz imunita voči korona.vírusu). Byť happy, že sa nič zlé neudialo? No to by sa neudialo ani bez pichania. Či je z očkovania nejaký úžitok...to zatiaľ nevieš.
Tie bľabotanice okolo nechaj pre bačkoristov.
Seba som nespomínal a už si rád odpustím komunikáciu s tebou.
Prečo...pichanie je rozkoš? Poznáš benefit očkovania, ktoré ste absolvovali ty, rodina, známi? Nie? Tak nemysli radšej vôbec.
Zatiaľ môžete mať iba "dobrý pocit"...neviete, či vám to prospelo.
Fakt? Tá účinnosť sa ako zistila? Strávili mesiac na kovid-oddeleniach bez prezervatívov na hlavách a nič? Nenakazili sa? Z milióna iba 2.4%? A neočkovaní sa všetci nakazili? Takto sa hodnotí "účinnosť"?
Čo sa ja na zjazdoch trubirohov nenaučím.
Netreba lepšie, to je dostatočne dobré. Keby si sa pichla krajčírskou ihlou do zadku, asi by aj to podľa tvojich kritérií bolo OK.
Benefit žiadny, no ani ujma.
To je veľmi dôležité. Lebo ty si etalón, vzor...a tvoje kroky budú nasledované.
Lepím vlastný text, napísaný asi pred dvomi hodinami:
No...dnešné vystúpenie bolo čosi nevídané. Predviedol kompletnú psychopatológiu, množstvo nozologických jednotiek z oblasti psychiatrie. Normálne dvojhodinová lekcia pre študentov.
Priznám sa, že som čakal buď epileptický záchvat (aj keď auru som tam neregistroval)....alebo že prídu chlapci v bielom, hodia naň rybársku sieť...a odvlečú ho.
Posudok troch psychiatrov len tejto "tlačovky"...a zbavenie nielen funkcií, ale aj elementárnej svojprávnosti.
Ťažká psychóza, mimo reality. Zajtra sa k tomu vyjadria konkrétni ľudia.
??? Nepočúval si to? Bolo to utrpenie, no rozprával. Ponoril sa do neskutočných, širokospektrálnych polôh v nekonečne odtieňov deformácií povahy, rozumu, emócií, veľkosti aj vlastného utrpenia.
Nepochopil si. Nechytám ťa za slovíčko, ale za obsah. Žiaden akože prieskum nie je relevantný. O to sa nedá oprieť. Politici to bežne tvrdia, no zrazu je pre nich písmom svätým.
Veľmi blbý tip na nicky. Mám viacero nicknames, sú ľahko identifikovateľné.
Snaž sa, napni mozek (ale tam je toho veľmi málo): tvoj tip je zlý.
Ty ani netušíš, čo je lieková agentúra. Niečo ako Matovič. Jemu vraj stačia 2-3 triedy základnej školy aby mu bolo jasné, čo je ŠÚKL. Pritom trepal také moňašoviny, že mi bolo zle.
Nechceš zajtra operovať mozog? Určite to zvládneš...
No...dnešné vystúpenie bolo čosi nevídané. Predviedol kompletnú psychopatológiu, množstvo nozologických jednotiek z oblasti psychiatrie. Normálne dvojhodinová lekcia pre študentov.
Priznám sa, že som čakal buď epileptický záchvat (aj keď auru som tam neregistroval)....alebo že prídu chlapci v bielom, hodia naň rybársku sieť...a odvlečú ho.
Posudok troch psychiatrov len tejto "tlačovky"...a zbavenie nielen funkcií, ale aj elementárnej svojprávnosti.
Ťažká psychóza, mimo reality. Zajtra sa k tomu vyjadria konkrétni ľudia.
Nuž...za normálnych okolností minister zdravotníctva robí úplne iné veci ako je pretŕčanie sa na tlačovkách. Mne vôbec neprekáža, že nový minister netúži po kamerách a nie je herec. Dôležité sú činy.
Takže, ty by si rád ten z Mjanmarska?
Kámo, ja robím v kôlni S-ko, aké ešte nevidela ani FDA, ani EMA. Ale treba riadne zaplatiť, svoju cenu nepodliezam. Rusom predávam späť za dvojnásobok ceny ich originálu.
??? Jasné, aj v Pánbožka verí asi toľko, len akosi naň kašľú. Odkedy je smerodajný prieskum anketou? To real_name je akože čo?
Novaka už fliaskajú aj takýto druhotriedni borci?
Odporúčame