Len nemaj obavy.
No keď to vraví niekto ako ty - tak to tak určite NEbude. Čo ty "kámo" vieš ako kto funguje?
Ježiši Kriste, zasa si tu organizujú zjazd chovatelia hydiny a pestovatelia zeleniny.
Kto komu kedy kde čo? Trepeš dve na tri.
Ale... vypisovať takéto sprostosti je trapošina.
Asi tak, tie čudné výsledky volieb ho posadili do sedla, no už by mu všetci traja koaličný partneri radi koňa spod zadku vyhnali. Aj horšie. Má iba pár verných v tej čudnej partii skaderuka-nohov. Dobrú príležitosť využijú aj tí a zbavia sa ho.
Obviniť ho sa dá za masívne púšťanie žilou štátu a všeličo možné. Má to spočítané.
Začnem odzadu. Nie som Rusofób. Čo máš sakra s "vedou", výroba vakcíny nie je veda. Problém je správna výrobná prax...ktorú všetci chodia kontrolovať. Aj Maďari tam boli...a nepáčili sa im podmienky. Povedali to, mal byť koniec. Renomovaní výrobcovia vravia, že aj keby všetko do podrobností dali hocikomu (čo a ako)...tak to nedokážu vyrábať ako sa patrí.
Myslím, že sa teraz už definitívne rozlúčime. Stačilo už dávno.
Nejde o moju úctu. Hnusí sa váš zbabelý, spoločný útok a neúcta. Netušíte ani ako to vlastne chodí. Mali by ste sa radšej navzájom fliaskať, prípadne oplodňovať. Hej, ideme na to!!!
Najmä sa mi hnusí nerešpektovanie noriem a pravidiel. Ale škoda slov.
Vďaka. To si ešte nevidel moju krásnu prasnicu. Hneď by si jej dvíhal chvost...a jazykoval.
Som rád, že som ti zasa vyrobil orgazmuš. Bol riadny? Jačala si?
Nie, Matovič povedal, že čosi povedali Rusi. Pravda to nemusí byť. Samozrejme, SR nikdy nerobilo klinické skúšanie neregistrovanej vakcíny. Nikdy, ani raz. Dokonca ani neregistrovaného originálneho chemického lieku. Už známe, už používané...to bežne.
Matovič nemôže parašutisticky doviezť hocičo - hocikam - od hocikoho. Narobil tým obrovské problémy. Pliesť sa do inštitúcií o ktorých ani netuší čo sú je primitívny diletantizmus.
On "nekritizoval", na to nie je kompetentný. On útočil a opľúval. A nie je to o vede ale o štandardných postupoch. Neviem, čo tu všetci skloňujete akúsi "vedu", zrejme ani neviete, čo by to malo byť. Obyčajné normy, štandardné postupy (teda opak šarlatánstva).
No...a je to tu, haluz na mlátenie po rozkroku. Čo urobil Čekan zle? Lebo netuším. ŠÚKL je poradenská inštitúcia MZ, veľmi dobre vedia, čo bežne robia. Zadanie partizánčiť na akejsi neregistrovanej vakcíne asi ešte nedostali. Čo by si nevzdelaní plebs prial? Požehnať? Nuž, aj tak o použití rozhoduje MZ. ŠÚKL iba odporučí/neodporučí. V tomto prípade ani nedostali jasné inštrukcie, o čo MZ ide. Žiadali o experimentálnu farmakológiu (to by boli tie myš)...to je zároveň toxikológia. Žiadali o kvalitatívnu analýzu? O posudok? Posudok je o niečom notoricky známom, len iná lieková forma/výrobca.
Ale...už sa mi nechce vyučovať, nejde vám to do hlavy a neplatíte.
No ani veľmi nie. Čekan sa asi netlačil do médií, bol oslovený - vajadril sa (OK, v oficiálnom článku). My píšeme do debaty, no to neznamená, že v debate sa nedajú (občas) vidieť aj lepšie texty ako v novinárskom článku.
Ono ja ani nepodporujem, mne je jedno kto sa ako volá, za koho "hrá"...ktorý produkt kto vyrába. Ja tlačím veci tam, kde by mali byť. Keďže to poznám, nie je to môj názor...ale stojím za tým, ako sa niečo robiť má.
Niečo ako keď píšem napr. o radikálnej prostatektómii...to nie sú moje názory, tak sa to správne robí.
Vírusy a vakcíny ma vôbec nezaujímajú, no ako sa postupuje pri registrácii a klinickom hodnotení liekov...to je jednoducho tak, ako vravím.
Podobne, ako keď pilot rozpráva ako sa štartuje a pristáva na veľkom dopravnom lietadle. Keď pilotovi kočiš na rebriňáku povie, že nevie ani sedieť v kokpite...nie je o čom debatovať.
Netáraj. Ty a Matovič neviete posúdiť ani vlastný stav, nie pracovníkov nejakých inštitúcií, o ktorých ani neviete na čo sú.
Odporúčame