Prečo sa takto pýtaš? Mocných je dosť.
zahoria túžbou spravodlivou...
Farbí sa tu iba na bielo alebo čierno/červeno.
Otázne je, či je prospešná medializácia po smrti.
Jasné. Všetci zrazu obživnú.
Rozplývaš to "do stratena". Jeden prípad, nie podľa tvojho "cítenia". Také, akože menej dokázateľne vinný...tak stačí 10-15 rokov - to čo je?
Je ti na "zvracanie"? Tak ideš, bráni ti v tom niekto?
Píšeš síce kultivovane, no obsah je krafffský.
Dobrá medializácia - a z kohokoľvek sa stane ikona.
Nuž...súdiť podľa nálady davu? Médií? To je lynčovanie, nie?
No...v normálnych servisoch nemôžeš vojsť dnu a pozerať sa na prsty. Do haly vojde s vozidlom technik alebo mechanik. To nepoznáš???
Pane bože! Každý má robiť to, v čom je fachman. Nebude sa azda človek, ktorý za hodinu zarába 100 euro váľať okolo auta a vôbec to nevie robiť? Tak tomu bolo za socializmu.
Aj maľovať byt si mám azda sám, aj opravovať vodovod...to kde sme?
Ani mňa netlač medzi kresťanov, to si vyprosím.
Odporúčame