Akože "dobre viem"? Videl som právnikov "študovať". Na normálnych fakultách sa nedal opakovať prvý ročník. Keď rodičia chceli mať svoju prepadnuvšiu ratolesť "otitulovanú"...potom ju dali na právo. To skončil každý, koho neprešla spomínaná električka. Aj popri zamestnaní, len tak.


