Už zateká...
Veľmi neskoro. Užil si - a napáchal škody, ktoré sa nedajú vymazať.
Ja som mal Kaddáfiho neraz v puškohľade. Nie ako cieľ, ale ako chránenú osobu - keďže bol v spoločnosti môjho prezidenta.
Škody, ktoré môže napáchať diktátor sú hrôzostrašné. Týkajú sa rokov, miliónov ľudí. Preto keď je jasné, že sa rodí diktátor...je povinnosťou národa zlikvidovať ho. Nie nechať ho pôsobiť desaťročia.
Slovania sú a svojich diktátorov celkom zvyknutí. Čudujem sa Turkom, ktorí majú gule. Alebo sú Erdoganom skutočne opití? Poznám kult osobnosti, zažil som ho na vlastnej koži. Áno, bol som ochotný zomrieť za diktátora, chránil som ho vlastným telom. Je to fenomén. A precitnutie ťažké.
Banky zamestnancom menia pozície oveľa častejšie. Aj obchodné domy.
Odporúčame