To nie je pravda, neurochirurg sa síce infekčnými chorobami nezaoberá, no má skončenú medicínu.
Nie je podstatné čo som a čo viem. Určite ale nebudem "vyvracať" haluze. Nechce sa mi - a nie som za to platený. Pokojne to ber tak, že neviem.
To nie je pravda, neurochirurg sa síce infekčnými chorobami nezaoberá, no má skončenú medicínu.
Nie je podstatné čo som a čo viem. Určite ale nebudem "vyvracať" haluze. Nechce sa mi - a nie som za to platený. Pokojne to ber tak, že neviem.
Ak som neurochirurg nebudem polemizovať o mozgu s obuvníkom. Mňa "názory" totálneho laika nezaujímajú.
To je čiastočne pravda, no "názory" o osobnej slobode - sú úplne uletený diletantizmus. Všeobecne, povinné očkovanie je úplne bežné na celom svete. Ja neriešim túto konkrétnu šumienku.
Osádka? To ťažko.
Osádka? To je malá osada? Nuž...
Moňaš by mohol namlátiť aj teba. Natrhnúť ti ***.
Napr. kiahne. Besnota či tetanus síce nie sú nákazy, no týkajú sa ešte menšieho počtu ľudí/zvierat.
Ešte šťastie, že nemáš ani vlasy, ani chvost...ani "oné".
Fakt? Aj povinné svietenie auta cez deň je na "slobodnom rozhodnutí"?
Odporúčame