Len ôsmak dvakrát bodol spolužiaka
Niečo s tou mládežou už ale treba robiť. Nie je normálne, aby v priebehu mesiaca bolo toľko prípadov vrážd, samovrážd, napadnutí a agresivity. Milí rodičia by sa mohli trochu zamyslieť, či dávať deťom len konzum a relatívnu slobodu je tá pravá výchova.
Sám žijem v meste a takpovediac z dnešnej mládeže mi je zle od žalúdka a to nie som žiadny dôchodca, sám mám dcéru. Ale keď vidím, ako oplzlo sa vyjadrujú 11-12 roční chlapci a dievčatá, bez hanby na plnú hubu aj v autobuse. A to nie len čo sa týka vulgarizmov, ale skutočne sexuálne zvrátených poznámkach a pod. Vrcholom je, keď vidím, že každý druhý z nich chodieva s rádiom na plné pecky ako niekde v Bronxe a počúva tú super muziku od Rytmusa a jemu podobných, kde sa hovorí len o násilí, nerešpekte a to všetko s hrešeniami samozrejme. Odkiaľ to tie deti majú? To im toto rodičia kupujú, v tom ich podporujú?