Kde vyplakávam, že mne konkrétne sa nežije dobre? Daj link chytrák.
Kde vyplakávam, že mne konkrétne sa nežije dobre? Daj link chytrák.
Nie je to morálne, ale aj ty by si podvádzal, keby si mal koho a s kým. Takto len onanuješ pod Kiskovým obrazom.
Ale to ani Fica či Kaliňáka, tak prečo ich odsudzuješ?
Potom sa neráta ani tvoje bliakanie. Ktorý súd čo dokázal Ficovi?
Keby si vedel čítať a netrávil by si celý čas modlením sa pod obrazom tejto reklamy na ANTI head and shoulders, možno by si sa aj niečo dopočul o daňových a pozemkových podvodoch.
A bude to oslavovať v base.
Hlavne, že ty vieš čo je najlepšie pre Slovensko. Ak by si sa nerozhodol ostať na Kube, čo ti vrelo prajem, odporúčam si v lietadle oprášiť základy slovenskej gramatiky. Taký vševed ako ty by sa nemal takto strápňovať.
Aj keby to boli noviny priamo Mao Ce-tunga, tak nijako nezmeníš, že 57-32 je pád o neuveriteľných 25% za mesiac.
Prečo píšeš v odsekoch, akoby vo veršoch? Považuješ sa za básnika?
Ficovi ani Dankovi nikdy nepadla vláda. Tým ostatným sa to darí takmer pravidelne.
Na čo sem píšeš eseje? Myslíš, že to niekto bude aj čítať? Ja som skončil pri druhom riadku.
Vždy keď ho vidím rozprávať dostávam obavy, že mu vypadne slina z úst
Neviem, napíš im oficiálny email, ja nie som členom.
Neviem, koľko je voličov PS, ale bude to viac asi ako 230 000, čiže sa mýliš s tými fašistami.
Počet voličov ĽSNS inak dávno presiahol 300 000.
Môžu a nemusia, nie je to povinnosť, 1. máje sme tu už mali.
Predpokladám, že tam na tých oslavách nebolo tak 90% obyvateľstva, sú to teda fašisti?
Ale qperx to chcel dopozerať. On má rád vulgárnych nahých chlapov.
Odporúčame