To asi ťažko, ja sám som to poberal minulý rok a ďalší moji traja kolegovia takisto. Stačí ti preukázať väzby na štát a máš to.
To asi ťažko, ja sám som to poberal minulý rok a ďalší moji traja kolegovia takisto. Stačí ti preukázať väzby na štát a máš to.
Hra pre slepovoličov o tom, že je to ťažká situácia, pritom jej to je jedno. Veď ona tých Petrov Paľkov už toľko prestriedala. Povie len to, čo jej napíšu. Tak ako pri otázke, čo chce robiť ako prezidentka dookola omieľala, že chce byť hlavne dobrou mamou. To je v poriadku, ale čo to má spoločne s danou funkciou?
Dávajú to navrátilcom zo zahraničia, ktorí po rokoch odpracovaných v zahraničí sa vrátia na Slovensko a majú štátom platenú dovolenku, konkrétne tú podporu cez 1000 eur.
Británia mala výnimky od brania migrantov hneď po začatiu migračnej krízy a z tejto vlny sa tam žiadni migranti nenachádzajú. Sú tam ľudia z bývalých kolónii, hlavne Pakistan, India, a potom ľudia z EÚ. Briti nevolili za brexit kvôli migrácii zo Sýrie, Sudánu ši Lýbie. Im z duše vadia Poliaci (teda aj my a Česi) čI Rumuni. Ale islamisti im vôbec nevadia. To je ten paradox.
Som rád, že sa neradím k tebe.
Ak je zvrátenosťou nechávať si sexualitu na súkromie a očakávať to aj od okolia, potom áno, som zvrátený. Nie som taký progresívny ako ty.
Ale pri máloktorej sa prevádzkuje orálny sex na verejnosti a expresívna nahota. Kolega ti poradil, pozri si to, čo sa stalo v San Franciscu.
Boli, to im nikto neberie. Ja nevnímam človeka podľa jeho sexuality, to nech si nechá na doma, ale podľa jeho činov. Ani jeden z úspešných maliarov, sochárov atď. z radu homosexuálov nechodil po ulici s umelým falusom a kričal aké je úžasné byť homosexuálom. To robia práve tí frustrovaní úbožiaci, ktorí sa nemôžu ničím "pochváliť" len svojou sexualitou.
My normálni sa mu kľudne poskladáme na televízor, ale tebe funkčný mozog už nikto nekúpi.
Tam nevyhrala pesnička. Tam vyhrala práve tá zvrátenosť.
Zjavne si psychopat, a to či svoje príspevky myslíš vážne alebo ako iróniu. V oboch prípadoch narušený, taký, až by som povedal progresívny.
Opilec Slota, opilec Fico, opilec Danko, opilec Stanke, opilci Slováci. Len ty si zázrakom nebol nikdy opitý a z jedného excesu robíš závislosť. Ale aspoň si ľahko čitateľný. Taký jednoduchší človiečik.
Áno pozeralo to okolo 20 miliónov ľudí priamo v premiére. A vidieť pár dielov, keď nemáš ani šajnu o čo tam vlastne išlo, a ešte kreténsky hodnotiť, to je také, ako hovoríš svojou lopatistickou angličtinou, "nerdovské".
Seriál si nesledoval, článok nečítal a predsa klikneš a píšeš grcy. Zhrešil si len svojim primitivizmom.
Pozri koľko ľudí ti na to reaguje, trafená hus zagága, to sú oni, o nich hovoril Fico
Tu predsa nejde o telo ženy, ale o živú bytosť.
Ono to skôr vyzerá, že tie peniaze nie sú z žiadnej banky a vôbec to s poplatkami nemá nič spoločné. V každom prípade keď bol taký debil, mali sa tváriť, že nič nenašli. A chlapík by mohol byť aj tak spokojný, aspoň neplatí tie prekliate poplatky.
To je tak hlúpa výhovorka, že polícii je určite podozrivá.
Nič nové pod Slnkom, ono sú skorumpovaní politici všade na svete. Ale na rozdiel od našich, ak sa na niečo príde, tak aj odstúpia.
Odporúčame