no co robia tie mimovladky, vytali tu migrantov a dve tretiny sa vyparili. osprosteny si ty,, jako keby si to nevedel, len machula pred ocami, lebo fico
no co robia tie mimovladky, vytali tu migrantov a dve tretiny sa vyparili. osprosteny si ty,, jako keby si to nevedel, len machula pred ocami, lebo fico
jáááj ako by sa dalo vyuzit 23 milionov ktore Odor daroval sorosovym mimovladkam.
este predtym by si sa mal zamysliet preco treba konsolidovat a pozriet do spajze co odtala po tych krysach co tu boli poslednych 3,5 roka
rves sa za toho tt lotra a curile jako o zivot. urááááá, urááááá
o dialniciach do roku 2010 hovoril Prokopovic, minister dopravy dzurotrulo vlady, Fico to len v nejakom rozhovore parafrazoval ale novinarske stetky to prisili Ficovi a telce to doteraz omielaju. Fico spojil dialnicou BA-ZA, BA-BB a islo by to dalej ako po masle nebyt roku 2010 a vlady ozralej fernetlejdy a figeľa ako ministra dopravy agenta Skanska ktori zastavili takmer vsetky projekty, neskorej sa uz do vystavby zamiesali vselijaky debilkovia ktori nasli na luke nejaky kvietok a bolo ho treba chranit pred dialnicou.
https://korzar.sme.sk/c/4493584/prokopovic-d…
precitaj si a pokus sa otvorit oci a prestan sirit novinarske de81liny o dialnici do roku 2010. pokus sa, mas to v clanku co som ti poslal cierne na bielom. dakujem pekne a prijemny vecer.
poctive sukromne spolocnosti ta maju v paži aj ten tvoj dochodok, ti sa valaju v peniazoch a smeju sa na tebe jaky si idiot.
kolko km dialnic postavil tt lotor?, kolko nemocnic postavil tt lotor? ako zafinancooval dualne vzdelavanie teply kadernik?
pri slove reforma mi je na grcanie. hned si spomeniem na mikložaa jeho reformy pozostavajuce z ropredaju statnych monopolov pod cenu za obrovske provizie, spomeniem si na zajaca a jeho zdravotnicku reformu pozostavajucu z privatizacie ziskoveho z rezortu a umozneniu poistovni tvorit zisk na ukor odvodov. reformy si strc do treniek
fico vedel riadit stat kde na vydavkovej strane rozpoctu mal 18-19 miliard. tt lotor riadil stat kde vydavky boli na dvojnasobnej hodnote. tam hladaj pricinu olajničko
prockovolici, zabavali ste sa pri ockovacich loteriach, testovat ste sa s usmevom a dobrovolne chodili, hrdo ste si odnasali modre papieriky ako decka diplomy zo skolskych sportovych hier, ti ktori sa postavili tt kretenovym opatreniam a isli protestovat tak ste nazyvali dezolati tak sa necudujte, toto nebolo zadarmo. fnuk, fnuk, nate matovicove dane
gambaty by si mohol skusit udelit status chraneneho svedka, vyzera to ze curilam to nepomoze ale za pokus by to stalo.
zelenskeho manzelka uz by sa chcela uz niecomu inemu venovat ako vojne, chcela by vypnut, ist na dovču , trocha sa odreagovat , prist na ine myslienky, uz ju vojna zunovala. chúďa malé, jak mi je jej ľúto, čím si ona musela prejsť.
zelensky sa bude hompalat
namal by lipčič poziadat urad pre ochranu oznamovatelov o status chraneneho svedka. mohol by vsedcit o svojich zlocinoch.
uved priklad kedy gen prok nenechal konat ostk
este to by nam chybalo
si robis srandu , vidim tam aj Zoroslava Kollara, tak si vypocuj co o tom hovori on sam
https://www.youtube.com/watch?v=R1oLu0YZdQ4&…
o ostatnych sulikovych kamaratoch a lipsicovej fajke ani nebudem pisat
kopec, kopa to je velke mnozstvo, tak napis aspon 5 pravoplatne osudenych
ja prajem curilo, matovico lipsicovsko medialnej mafii spravodlivy sud a prial by som si aby trestne sadzby sa este nemenily aby na rovnaku zaplatu bol rovnaky meter
Odporúčame