vieme, vy volici imbecila by sta zatvarali kazdeho aj za nič.
vieme, vy volici imbecila by sta zatvarali kazdeho aj za nič.
a vagina a vagina ze kto? rodinka- tepla žemla so zalesakom
50m4r, nebyt meciara tak slovensko neexistuje
si chory??? spust v spolocnosti ostala po tychto troch rokoch
nenavidis slovensko???? neviem kolko mas rokov ale podla tvojich prispevkov tipujem ze si bol za federaciu, ze si nechcel samostatne slovensko, okydaval si meciara, volil dzurindu, potom radicovu a teraz s najvacsou pravdepoodobnostou matovica alebo ineho z tehto zlocineckeho gangu, a ty hovor o nenavisti k slovensku
ano, ked Robert Fico v 2010 odovzdaval urad vlady Radicovej tak ju privital s kyticou a poprial vela uspechov. mas pocit ze by toto bol schopny niekto z tejto dementnej falangy co tu rujnovala tri a pol roka krajinu?
video je zmanipulovane, to by ti malo stacit, či nie.
je to zlocinecka skupina, ozajstna mafia, na cele je tt kreten
a ty si matovicoidne kladivo
poprsalo, tak rychlo varastol
mafia si po volbach ochutna svoju medicinku
a na slovensku mas vsade kanalizaciu, maju vsetci splachovaci zachod?
nemalo byt Rusko ekonomicky na kolenach? kde udelali soudruzi z usa a eurosojuzu chybu?
Ľuptákovci sa nakoniec dostali do novej vládnej koalície, ktorú opäť vytváral Mečiar a jeho HZDS. „Poznačilo to celé prvé päťročie samostatnej Slovenskej republiky,“ skonštatoval politológ Rastislav Tóth. „A k ničomu dobrému to neviedlo.“
vy h0v4d0, slovensko sa za meciara dynamicky rozvyjalo, vznikali nove institucie, hospodarstvo sa postavilo na nohy, klesala nezamestnanost, slovenska koruna jeden cas bola silnejsia ako ceska, meciar staval dialnice tempom a za mizive peniaze ako nikto nikdy po nom , toboz nie gorily co rozkradli stat. dali ho dole sorosovske peniaze a judasi co si s nimi žgali vačky, hyeny novinari busili do vtedajsej meciarovej vlady ako nikdy, klama ociernovali, dehonestovali ako tepla žemla ktora ma aj s zalesakom na svadomi ludske zivoty a krvave paprce, z ktorej sorosovskej diery ste vyliezol pan Toth?
seliga seliga, si ty ale chudak, tu si pozri o com to je
lepsi komunista ako trnafsky imbecil alebo babkoherecka tupa sedlacka, mastny vlas kiska, pezinske jelito alebo infantilny moncicak, alebo sulik so svojou prihriatou sprostou suitou.......
primitive, precitaj si clanok , link som prilepil
podla tohto prieskumu cast oviec co podporovala igiota preskocili a podporuju ediota
pre olajná, o dialnici do roku 2010 hovoril minister z gorilackej havede sdku Prokopovic, Robert Fico to mozno spomenul a citoval toho cukrara z vychodu. neskor novinarska haved ako tepla žemľa a podobne to dookola omielala ako vyrok Fica a jednoduchsim to vryli do tej jednej mozgovej bunky
20 miliard zatal sekeru ten tvoj trnafsky kreten za tri roky. bol ako z chlieva vypustene nenazrate prasa, miliatdy vahodene na testy a jeho leterie a ockovacie bonusy, napis co ostalo po tejto "demokratickej" sebranke
Odporúčame