medialnu masirovacku zabezpeci tepla žemľa a klamela ich popravi
medialnu masirovacku zabezpeci tepla žemľa a klamela ich popravi
trnafsky kreten sa dostal k moci ktoru ani nechcel lebo mu vyhovovalo zobrat miliony od statu a z opozicnej lavice bliakat po inych, videom s pred "pociatkovej" vily a konci rozhovorom s redaktorom Bielikom ako ludsky odpad. a tento ludsky odpad je vasa vizitka, aky baran take ofce.
idu zametat stopy, gauneri, a jelito s kyselym ksychtom čuší
matoičoidne ofce ste dopopuku, preferencie strane SMER a Robertovi Ficovi stale rastú a rastú. lebo ludom sa otvaraju oci, uvedomuju aku háved v minulych volbach navolili. vidia aky ludsky odpad je matovic, sulik, kollar, kiska, lipsuk, remisova... zmier sa s tym chudak
jake vyhražanie, sníš???? a za vyhražanie vazobne stihanie. šak taketo nebolo ani za protektoratu.
nejde tejto mafii karta, nejde. podhadzuju plesnive seníčko ofciam a tie bľačia a bľačia a a a bľačia.
na akej nahravke, čirkefogo vytiahol len fabulovany prepis ktory sluzbukonajuci prokurator pokrcil a od stola na tri metre hodil do kosa, a generala prepustil
ma vypovede nedoverihodmych svedkov ktore menili ako im bola slubovana beztrestnost ked budu udavat. hamranove gestapo nema nic len bachorky
možno bude zaleska s todulou zdielať jednu celu. aj hamran si bude zelat na pricni nad sebou ušateho. mozno uz o tom tajne snivaju
jakí ste vy srandovní. šak on vie že si ma uz balit fidlatka lebo s takouto bachorkou ist na tlacovku... to bude tlacovka ked fizli prichytia staru Baškovu ze ide križom cez trávnik?
niet sa co cudovat ze poriadok robia dobrovolnici ked osadnici sa flakaju ako bilak a vypisuju somariny
tak ten tvoj "pán" čirkefogo po volbach pojde sediet.
odvadzanie pozornosti od tych protizakonnosti hamrana a policie. čirkefogo trestu neutecie.
ukrajina potrebuje surne kosacky a krovinorezy, inak je protiofenziva v haji.
necitiš ako si trápny?
no vdaka tebe a podobnym s astronomickym IQ a brilantnym ostroftipom ovladla stat mafia a zanechala ho v troskach. po kazdej stranke, matovic svoju vladnu perepuť zacal videom z pred "Pociatkovej" vily a skoncil rozhovorom s novinarom Bielikom. predviedol sa ako ludsky odpad, podporovat ho moze uz len niekto na jeho urovni a vyzera to ze medzi takych patris aj ty. vantajm nekstajm dasvidania
píš si co chces olajno hovnajno, takej luzy jak je igiot a ediot neni na svete. a pockame si teda aky vyznamny casopis bude pisat o tychto luzroch leda ak tak o psychiatrii
Pociatek, minister financii europy za rok 2008
https://www.mfsr.sk/sk/media/tlacove-spravy/…
nezrovnavaj tie dve olajnovske h0v4dá s tymi ludmi ktorych si menoval ty olajnovsky trkvas
a nafasuje pre istotu dvojo teplakov
Odporúčame