to bol teda utok, nieco ako v style Pearl Harbor
to bol teda utok, nieco ako v style Pearl Harbor
zasa budu ukroši večer pri sviečkach
volime matovica, len on nas z tejto slamastiky moze dostat, že?
a xoxot jazdi po slovensku na fiatkach, vidly a lopaty na tohto imbecilneho 8L84
my to zvládneme, už teraz vieme ze to zvládneme a zvladneme to vyborne.
boh vie ci este ziju
informacie su od tajnych agentov Vovan a Lexus. a rusom uz teraz drkocu zuby
nedam ziadne clanky, to bude vyvoj, zavedenim sankcii bol ciel znicenie ruska tak ako 1990, vtedy sa sov zvaz rozpadol a zapad si dosadil jelcina za ruskeho prezidenta lenze doba je ina a rusko uz nieje sov zvaz. 2/3 sveta podporuje Putina alebo im je jedno co sa niekde v eu deje a ta zvasna tretina sme mi pridrbanci co si myslime ze takto rozlozime rusko. nasledujucim chudobnenim eu ludia v jednotlivych statoch pochopia ze sa to neudeje a nieje to cesta a postupne prestanu podporovat toho zeleneho škrečka. a tiez aj ludom na ukrajine dojde kvoli comu tento skrecek posielal ich synov do nezmyselneho konfliktu. zelen bude visiet.
to boli 2 kilometre a 115metrov, nefabuluj
a Pelegrini sa k tomu priznal ako kadernik a teplym čunikom co to moderoval? tiez mas asi vyssiu teplotu
skor mydlil barany
z ceska su beznadejne vypredane spoje na ukrajinu. ukrajinci hromadne odchadzaju na prazdniny a dovolenky do svojej vojnou zmietanej krajiny. slava gerojam
musim sa ohradit za Bangladež lebo som si istý že tam nemaju take spr0st3 h0v3d4 vo vlade a narod nieje tak tupý aby taketo h0v3d4 zvolil
a vysledok tej teroristickej akcie je aky???co tím dosiahli??? zasiahli hlavnu zasobovaciu trasu pre civilov, pre obcanov krymu, aj ukrajinci tam ziju aj ked vo vacsine rusi. mozete to otacat ako chcete, jednoducho je to utok na civilov.
teroristicky cin ako je utok na most bude potrestany, ako vsade na svete, po moste nesiel nejaky vojensky konvoj, je to civilna infrastruktura, presuvaju sa tadial civili, ludia , tovary... zahynuli tam dvaja ludia, civili. klasicky teroristicky cin v podani ukrofasistou
Svedok na hlavnom pojednávaní svoju výpoveď zmenil, avšak dostatočne nevedel vysvetliť podstatné rozpory medzi jeho výpoveďou z hlavného pojednávania a jeho výpoveďou z prípravného konania
to co je toto??? a na zaklade takychto vypovedii niekoho odsudia? iny zabije na priechode chodcu a dostane podmienku? to kde zijeme h0v4d´4 matovičovské
to nič, my máme Vojany
celkom slusne hodnotenie az na KDH, z tejto partaje pochadzaju najvacsi zlodeji v dejinach slovenska ktori mali odpor k slovenskej republike hned odzaciatku. takze KDH neslusní zlodeji.
tomu idiotovi igiotovi by mala byt nariadena ustavna liecba na psychyatrii.
dementnekladivo a co dokazalo matovicove gestapo KAKA tomu Ficovi? nic, tak si tu nadalej vypisoj tie chobotiny
Odporúčame