Komu by nevadilo, že by nás znova obsadili rusi, nech to rovno napíše a neskrýva sa za hlúpe výhovorky. Ja otvorene píšem, že mne by to VEĽMI VADILO a som ochotný proti rusom bojovať so zbraňou v ruke.
Dôvod: Ruský spôsob života/existencie je pre mňa neakceptovateľný pretože nemienim svoju slobodu a slobodu svojich blízkych dať do služieb hlúpeho Impéria.
Záver: Zrejme poviete, že som "jednoduchý" človek, ale u mňa to takto jednoduché je! Je to boj za slobodu. Takto to bolo v roku 1989 a je to tak aj dnes, keď "Impérium vracia úder".

