Táto propaganda je určená ľuďom ako ty, ktorí sú nás schopní zo strachu pred Putinom uvrhnúť znova do ruského otroctva. Normálni ľudia dobre vedia, že vojna má bohužiaľ obete na obidvoch stranách a aj tá naša strana platí vysokú cenu za boj proti Putinovi. Vedia však aj to, že žiadna cena nie je privysoká na to aby sme zabránili hulvátom ako Putin, Orbán, Trump alebo u nás Fico a Uhrík, ovládnuť našu civilizáciu.


